Humbi finalen ndaj Realit, Liverpuli feston… me tifozët

Liverpool dështoi të fitonte Champions League mbrëmë teksa u mposht nga Real Madrid, por kjo nuk i ka penguar aspak ata të festojnë.

Duken si pamje surreale, sidomos pas një dështimi, por janë tërësisht të vërteta. Lojtarët, klubi, drejtuesit, trajneri Klopp dhe tifozët kanë vërshuar në rrugët e Anglisë për të treguar se të gjithë janë të bashkuar.

Edhe pse nuk u arrit kampionati apo Championsi, FA CUP dhe Carabao Cup mjaftojnë për një festë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*